ОСТАННІ НОВИНИ

Експерти УЄФА проінспектували львівський євростадіон

Львівський портал

|

18 серпня 2011 року робоча група УЄФА проінспектувала львівську євроарену. Перевіряли якість виконаних робіт Голова департаменту УЄФА зі стадіонів та безпеки Марк Тіммер, менеджер УЄФА з питань управління бізнес-процесами Урс Клузер, а також інші експерти УЄФА. Поряд з цим у заході взяли участь представники МОК «Євро 2012 Україна» на чолі з директором Турніру Маркіяном Лубківським, а також проектна команда стадіону.

Спочатку гості оглянули футбольне поле, побачили як будівельники встановлюють систему підігріву, основу з піску і закінчують влаштовувати щебеневу основу. Потім експерти піднялися на променаду, пройшлися вздовж павільйонів, а саме гастрономічних і санітарних кіосків, а після того попрямували на північно-західну сторону об’єкту, де на сьогодні продовжуються роботи зі встановлення металоконструкцій даху. Також робоча група побувала і в адміністративно-побутовому корпусі, оглянула президентську ложу і «скай-бокси».

По завершенні огляду об’єкту учасники заходу обговорили усі ключові питання з підготовки стадіону і надали фахові технічні консультації. Нагадаємо, що востаннє експерти УЄФА здійснювали інспекцію львівської арени в травні цього року.

Дирекція з будівництва об`єктів до ЄВРО 2012 у м. Львові

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...