Прем‘єр-міністр України Микола Азаров вимагає стопроцентної готовності навчальних закладів до занять і до опалювального сезону. Львівська та ще чотири області відстають в графіках завершення ремонтних робіт в школах. Про це М. Азаров повідомив під час сьогоднішнього засідання Уряду.
Микола Азаров зазначив, що цього року Міністерство освіти і науки, молоді та спорту вперше запровадило моніторинг ремонтів, реконструкції і будівництва шкіл по усій країні, тож наразі є об’єктивна інформація про стан справ.
Поточні ремонти відбуваються у 16,5 тисячі шкіл і капітальні ремонти – майже у 4 тисячах шкіл. Темпи робіт набагато вищі, ніж минулого року, однак п’ята частина поточних ремонтів і третина капітальних ще не завершені. У Житомирській, Івано-Франківській, Тернопільській, Харківській і Хмельницькій областях будівельники уже зараз практично впорались із завданнями. Натомість в Луганській, Львівській, Київській областях значне відставання, а в Кіровоградській області капітально відремонтовані лише чверть шкіл, які заплановано модернізувати.
«Персональну відповідальність за це несуть Міністр освіти, глави обласних, районних державних адміністрацій і кожен сільський, селищний голова», – підкреслив Микола Азаров.
Прем‘єр-міністр повідомив, що через два тижні Уряд заслухає підсумкову інформацію про готовність регіонів до навчального року.








Львівський портал