ОСТАННІ НОВИНИ

За місяць населення України скоротилося майже на 19 тисяч людей

Львівський портал

|

 Населення України зменшилось на 18 тис 964 людини у період з першого травня по перше червня 2011 року. Про це повідомили в Державній службі статистики.

Загальний коефіцієнт природного скорочення залишився таким же, як і роком раніше – 5,2 на 1000 осіб на 1 червня 2011 р. (загальний коефіцієнт народжуваності становив 10,3, смертності – 15,5).

Нагадаємо, на сьогоднішній день кількість смертей в Україні перевищує кількість народжень на 32%.

Як повідомлялося, найбільш поширеною причиною смертей в Україні є хвороби серця. Минулого року від хвороб серця в Україні померли майже півмільйона людей – це дві третини усіх зареєстрованих смертей.

За останніми прогнозами Організації об`єднаних націй, чисельність населення України до 2050 року складатиме 30 млн людей.

За даними експертів, для того, щоб відновити в Україні навіть не 50, а 47 мільйонів населення, потрібно, щоб українська жінка народжувала 2-3 дитини, щоб на 10 жінок народжувалося 23 дитини. Сьогодні народжується 15.

За прогнозами Інституту демографії, до 2025 року Україну заселять африканці та азіати. В переважній більшості, “кольорові” українці мешкатимуть у Центральній Україні.

ТСН

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...