ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні з’явився земельний кадастр

Львівський портал

|

Верховна Рада ухвалила закон про державний земельний кадастр. За це рішення проголосувало 260 депутатів.

Закон установлює правові, економічні та організаційні основи діяльності у сфері Державного земельного кадастру. Згідно із документом, Державний земельний кадастр – це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами.

До Державного земельного кадастру включаються такі відомості про землі:

найменування адміністративно-територіальної одиниці, опис її меж, площа земель в межах території адміністративно-територіальної одиниці, повне найменування суміжних адміністративно-територіальних одиниць, інформація про акти, на підставі яких встановлені та змінені межі адміністративно-територіальних одиниць.

Також до кадастру має бути включено відомості про категорії земель у межах адміністративно-територіальної одиниці, опис меж, площа; інформація про документи, на підставі яких встановлено категорію, відомості про угіддя адміністративно-територіальної одиниці, площа; інформація про документи, на підставі яких визначено угіддя, інформація про якісні характеристики угідь.

Крім того, до кадастру будуть вводитися відомості про економічну та нормативну грошову оцінку земель в межах території адміністративно-територіальної одиниці, відомості про бонітування ґрунтів адміністративно-територіальної одиниці.

Українська правда

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...