Спортсмени-авіамоделісти Львівщини здобули дві срібні нагороди на етапі Кубка Світу

Львівський портал

|

Дві срібні нагороди здобули представники авіамодельного спорту Львівщини на етапі Кубка Світу з кордових моделей у місті Вєжавіце (Польща). Про це повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.
Зокрема, керівник Жовківского УДЮСтаМК Андрій Умрихін здобув срібну нагороду в класі”Повітряний бій”, а екіпаж зі Львова у складі Андрій Туманов та Максим Лобзін також піднявся на другу сходинку п’єдесталу у змаганнях класу “Перегонові моделі”.

Зауважимо також, що один з кращих спортсменів-авіамоделістів України жовківчанин А.Умрихін 25-26 червня у надскладних погодних умовах (рясна дощова злива) на чемпіонаті України з авіамодельного спорту у Києві виборов друге місце в класі «Повітряний бій» (двигун 1,5см куб.)