«Карпати» перемогли «Динамо»

Львівський портал

|

Львівські «Карпати» під час тренувального збору в Австрії перемогли під час товариського матчу дрезденське «Динамо», що виступає в третій німецькій лізі. Як повідомляє сайт «Карпат», матч закінчився з рахунком 2:1 на користь львів’ян.

Першими відзначилися «Карпати» – на шостій хвилині Гудима з центра поля віддав на фланг на Кополовця, той змістився у центр, обіграв двох захисників і з лінії штрафного вгатив м’яч у ворота.

Наприкінці тайму німці зрівняли рахунок після подачі кутового. Однак вже на початку другого тайму львівський клуб вийшов уперед. Леандріньо на швидкості промчав лівим флангом до лицьової лінії і віддав зручну передачу у карний майданчик на Зеньова, який не схибив.

До кінця матчу «Карпати» мали ще кілька нагод збільшити рахунок, однак не змогли цього зробити.