ОСТАННІ НОВИНИ

Цимбалюк подякував за спільне вшанування Дня скорботи

Львівський портал

|

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк подякував усім представникам громадських молодіжних та ветеранських організацій за спільне вшанування Дня скорботи та пам’яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

М.Цимбалюк зазначив, що сьогодні під час урочистих заходів була продемонстрована мудрість із багатьох сторін, зокрема ті особи, які попередньо планували приїхати до Львова, не приїхали взагалі, а поодинокі особи, які приїхали у область індивідуально, продемонстрували толерантність та виваженість.

«А найбільшу мудрість продемонстрували львів’яни, які спільно взяли участь у молитві, запалили свічку та схилили голову перед усіма, кого забрала та війна», – сказав голова облдержадміністрації.

Окрім представників ветеранських громадських організацій та представників політичних партій, вшанували усіх загиблих і представники молодіжних та пластунських організацій. Голова ЛОДА окремо висловив вдячність молоді за долучення до урочистостей: «Сьогодні разом із сивочолими ветеранами перед усіма загиблими вклонилась і молодь, що ще раз показує, що День скорботи об’єднує і виносить уроки».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...