ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде перша в Україні джазова літня школа

Львівський портал

|

У липні цього року у Львові вперше в Україні відбудеться Літня джазова школа, де молоді музиканти зможуть навчатися у майстрів джазу з Польщі та США, повідомляє МО “Дзиґа”. 
Із 15 по 18 липня у Львові викладатимуть учасник колективів Michel Pettruciani та Michel Camilo контрабасист Michael Bowie (США), чиказький барабанщик Frank Parker (США), джазовий вокаліст 2010 р. з Польщі Janusz Szrom, видатний польський піаніст та композитор Bogdan Holownia (Польща).

Окрім лекцій та майстер-класів, українські музиканти вперше матимуть змогу вільно поспілкуватись та пограти на сейшенах із музикантами світового рівня. Досі навчання у форматі workshops для українських музикантів було доступним лише за кордоном.

Школу організовують «JazzClub.Lviv», мистецьке об’єднання «Дзиґа», Ходжежська джазова школа «Cho-Jazz» (Польща), факультет культури та мистецтв ЛНУ ім. І.Франка за підтримки Посольства США в Україні.  

Школа стане початком майбутньої щорічної Школи джазу у Львові. Під час навчання проводитимуться лекції з історії та теорії джазу, індивідуальні заняття з викладачами, а також будуть сформовані колективи із студентів-учасників. Діяльність Школи включатиме концерти та джем-сейшени за участю викладачів та учасників у «JazzClub.Lviv». Заключний концерт викладачів відбудеться 17 липня у львівському клубі «Picasso».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...