ОСТАННІ НОВИНИ

Рух біля облради гальмує цікавість депутатів від ВО "Свобода"

Львівський портал

|

Вирішення питання про відкриття руху для автотранспорту поблизу Львівської облради затягнеться на невизначений термін. Депутати облради від ВО «Свободи» створили комісію з даного питання і хочуть бачити законні підстави та висновки експертів до рішення комісії з безпеки дорожнього руху Львівської міської ради. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова ЛОР Олег Панькевич.

«Відбулась курйозна ситуація. 10 березня прийшли до обласної ради певні особи, які мали намір виконати роботи зі зняття загород без жодних на це документів. Ми проти, щоб будь-які роботи виконувались без належної на це документації. Представники приватного підприємства не мали жодних документів на роботи. Тому це стало об’єктом зацікавленості депутатів», – розповів О. Панькевич.

Водночас, голова облради спробував пояснити незаконність рішення управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради щодо відкриття руху біля будівлі облради.

«Питання руху біля облради станом на сьогодні не є в межах чинного законодавства. Не існує відповідного проекту, рішень та дозволів. Якщо такі документи будуть – ми з радістю, звичайно, таку подію вітатимемо, якщо це покращить рух. Але ми маємо знати чи таке покращення буде. А це мають сказати професійні люди», – додав він.

Реклама партнерів

Нагадаємо, що рішення щодо зміни організації руху транспорту біля адмінбудівлі Львівської облради ухвалила комісія з безпеки дорожнього руху управління транспорту та зв’язку ЛМР.

На вулиці Винниченка мали намір організувати односторонній рух у напрямку вул. Кривоноса. Це мало розвантажити від автотранспорту та корків вулицю Підвальну.

10 березня, працівники приватної фірми мали провести демонтаж шлагбауму біля будівлі облради, однак депутати від ВО «Свобода» завадили цьому.

«Обласна рада і адміністрація – це взірець. Якщо тут буде дорога і три метри до дверей обласної ради… що депутати повинні дихати газами, що відвідувачі і громадяни повинні дихати газами?.. Це приміщення є пам’яткою архітектури, нещодавно зроблений ремонт, це все почорніє…», – пояснив позицію свободівець Михайло Блавацький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.