ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові встановлять меморіальну дошку Табачнику

Львівський портал

|

У п’ятницю 11 березня з нагоди річниці перебування на посаді міністра освіти та науки Дмитра Табачника львівська молодь встановить йому меморіальну дошку на один із закладів освіти. Як повідомляють організатори, акція відбудеться в рамках АнтиТабачної кампанії, метою якої є звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти України.

Акція розпочнеться о 11:30 на площі перед університетом ім. І.Франка презентацією меморіальної дошки та привітальним словом студентів Дмитру Табачнику у зв’язку із річницею перебування на посаді. Продовженням буде встановлення дошки на фасаді одного із закладів освіти у Львові.

„За рік роботи в міністерстві Табачник зумів багато „натворити”: це і спроба впровадження платних послуг освіти, і системна русифікація, переписування історії для школярів, закриття шкіл, і спроби відмінити ЗНО та багато іншого. На нашу думку про такі „здобутки” у сфері освіти молодь повинна пам’ятати. Тому ми вирішили встановити Табачнику меморіальну дошку на фасаді одного із ВУЗів. Котрому із них дістанеться така честь – дізнаєтесь на акції.” – повідомив один із організаторів АнтиТабачної кампанії Бень Андрій.

АнтиТабачна Кампанія є всеукраїнською молодіжною ініціативою, заснованою 11 березня 2010 року. Організаторами АнтиТабачної Кампанії у Львівській області є свідома українська молодь та активне студентство, Конгрес Українських Націоналістів, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, ОУМ «Спадщина», ГО «Борець», ГО „Відсіч” . АнтиТабачна кампанія є відкритою для долучення усіх небайдужих осіб та організацій.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.