ОСТАННІ НОВИНИ

Опоненти Суркіса написали ФІФА “покаянного” листа

Львівський портал

|

38 колективних членів Федерації футболу України написали лист до ФІФА, в якому відмовляються щодо своїх претензій по зміні керівництва ФФУ до закінчення Євро-2012 року. Про це "Чемпіону" стало відомо з листа колективних членів, який надійшов на адресу ФФУ та ФІФА. Цей лист також отримала і ФФУ.

Як зазначено у листі, якщо на колективних членів ФФУ і здійснювався тиск, то не з боку державних органів, а з боку самого керівництва Федерації футболу.  "Лист від 24 січня 2011 р., адресований Федерації футболу України за підписом Генерального секретаря ФІФА пана Ж. Вальке, викликав у футбольному співтоваристві Україні значний резонанс" – йдеться у заяві.

"Висловлені ним судження про "сильний тиск" на членів регіональних федерацій, асоціацій та спортивних товариств, втручанні "урядових представників" в діяльність керівних органів засновників ФФУ – все це не зустріло ні розуміння, ні сприйняття таких серйозних звинувачень", – продовжують "опозиціонери".

"38 з 49 колективних членів ФФУ на відкритих засіданнях своїх керівних органів у результаті прозорого обміну думками, висловили вільне волевиявлення, зафіксоване належним процедурних чином, у відповідних документах", – нагадується у листі.

Реклама партнерів

На думку авторів листа, український футболу перебуває у глибокій кризі через особисті амбіції, зневажливе ставлення, інтриги, конфлікти і недоброзичливість зі боку вищого керівництва ФФУ.

"За дорученням абсолютної більшості колективних членів ФФУ, від імені ¾ від їх загального складу, публічно і відповідально заявляємо, що ніякого тиску ззовні на нас не здійснювалося, а відомості, спрямовані Вам про уявні процедурні порушення і несвободу вибору, фальсифіковані і не відповідають дійсності", – наголошується у листі.

"Більше того, тиск здійснювалося зсередини, з боку керівних співробітників ФФУ, окремі з яких власноруч писали тексти рішень на підтримку Г. Суркіса і примушували до їх прийняття", – зазначається далі.

Як повідомляється, такі факти розкрилися при проведенні публічних засідань у різних обласних федераціях.

Опозиціонери наголошують, що вони спільно з колективними членами ФФУ завжди діяли виключно у правовому полі.

Серед тих, хто підписався керівники семи обласних федерацій, голови Асоціації студентського футболу та Всеукраїнської профспілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...