ОСТАННІ НОВИНИ

Обласна рада вимагає від Азарова погасити борги казначейства

Львівський портал

|

Львівська обласна рада ухвалила звернення до прем`єр-міністра Миколи Азарова з приводу ситуації, що склалася внаслідок непроведення по області розрахунків Державним казначейством на суму понад 141 млн грн.

"Несплаченими залишаються як поточні, так і капітальні видатки таких розпорядників коштів, як головне управління охорони здоров`я, головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Внаслідок не проведення видатків вищезгаданими розпорядниками виникла загроза різкого зростання невиплати заробітної плати суб`єктами господарювання, що на кінець 2010 року сягнула на Львівщині близько 67 млн. грн” – зазначено у зверненні.

Депутати вказують на те, що за оперативними даними, за 2010 рік план дохідної частини обласного бюджету перевиконано, зокрема сума надходжень податків, зборів та платежів на 17,6 млн. грн. перевищує запланований показник.

“Таким чином, при зазначеному надплановому надходженні місцевих бюджетів області , видаткова частина обласного бюджету не виконується, що має негативні економічні та соціальні наслідки. Непроведення платежів органами Державного казначейства є порушенням Конституції, Бюджетного кодексу, Закону України "Про місцеве самоврядування" в частині самостійності місцевих бюджетів та заборони втручання державних органів, зокрема Кабінету міністрів, в процес їх виконання” – підкреслюється у зверненні облради. 

Реклама партнерів

З огляду на вищесказане, Львівська обласна рада вимагає забезпечити Львівську область необхідним фінансовим ресурсом з метою погашення кредиторської заборгованості, що виникла на 1 січня 2010 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.