ОСТАННІ НОВИНИ

Казначейство заблокувало понад 13 млн грн міських коштів

Львівський портал

|

Як повідомили в департаменті фінансової політики Львівської міської ради, станом на 30 грудня 2010 року, непроплаченими через Державне казначейство залишаються понад 13 млн грн. міських коштів. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.
Зокрема, це видатки на фінансову підтримку громадських організацій, ремонт доріг, освіту. Також це ставить під загрозу виплату з/п працівникам.

Загальна сума невиплачених платіжних доручень становить понад 13 млн грн., зокрема, в спеціальному фонді – 9,1 млн грн., а в загальному фонді  – 4,2 млн грн.

Як повідомили в департаменті фінансової політики, Львівська міська рада перерахувала свої кошти для розрахунків із підрядниками та установами на рахунки Державного казначейства, натомість Державне казначейство далі не здійснює проплат підрядникам.

«При наявності грошей у нас на рахунках, казначейство вилучає їх і оплачує свої рахунки. Нам не дають користуватися нашими коштами. То ж про яке місцеве самоврядування може йти мова», – зазначив директор департаменту фінансової політики Олег Іщук.

Реклама партнерів

Львівська міська рада закликає Держказначейство не блокувати виконання платіжних доручень міста, щоб не спричинити погіршення фінансового стану підприємств та організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.