ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ оскаржить рішення суду по Куйбіді

Львівський портал

|

СБУ має намір оскаржити рішення Шевченківського райсуду Києва, який закрив провадження у справі екс-міністра регіонального розвитку Василя Куйбіди. Про це в інтерв`ю Сегодня сказав голова СБУ Валерій Хорошковський.

"Рішення суду про відсутність у діях колишнього чиновника ознак адміністративного порушення, м`яко кажучи, викликає подив. Тим більше, що постанова була винесена суддею одноосібно за відсутності прокурора, самого Куйбіди або його представника", – сказав він.

Хорошковський підкреслив, що у травні цим же суддею Шевченківського райсуду було притягнуто до відповідальності підлеглого Куйбіди – керівника Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

"Він повністю визнав свою провину і розповів про те, що чинив протиправні дії за вказівкою тодішнього міністра Куйбіди. Тому ми, звичайно, будемо оскаржувати це рішення суду", – сказав він.

Реклама партнерів

Як відомо, СБУ звинувачувала Куйбіду у порушенні законодавства при призначенні на початку цього року без конкурсу начальника Держархбудконтролю в Рівненській області.

У свою чергу, екс-міністр наполягав, що діяв виключно в рамках закону і ця справа є замовною.

Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.