ОСТАННІ НОВИНИ

Тігіпко та Буряк претендують на крісло міністра економіки

Львівський портал

|

Мінекономіки можуть очолити екс-глава податкової адміністрації Сергій Буряк або віце-прем`єр Сергій Тігіпко. Про це пише Комерсант-Україна з посиланням на свої джерела. За інформацією видання, Тігіпко міг би суміщати дві посади – віце-прем`єра і міністра.

Як відомо, напередодні президент запропонував парламенту дати згоду на призначення нинішнього міністра економіки Василя Цушка главою Антимонопольного комітету.
Зараз посаду глави АМКУ обіймає Олексій Костусєв, обраний 31 жовтня мером Одеси.

Крім того, газета "Дело" повідомляє, що напередодні внесення президентом подання про призначення нового голови комітету, сам Цушко заявляв, що обговорювалося призначення на цю посаду депутата від НУНС Давида Жванії.

"В Антимонопольному комітеті кадрових ротацій чекали ще з початку передвиборної кампанії, знаючи, що керівник відомства Олексій Костусєв з великою ймовірністю виграє вибори на посаду мера Одеси", – пише газета.

Реклама партнерів

"Ставки робилися на двох заступників Костусєва – першого заступника Юрія Кравченка і заступника голови АМКУ Рафаеля Кузьміна", – йдеться у публікації.

Видання зазначає, що АМКУ "завжди вважався вотчиною впливового регіонала Ріната Ахметова, який і лобіював кандидатуру Кузьміна на посаду головного борця з монополіями в Україні".

Крім того, у статті йдеться, що "між президентом і Ахметовим існувала домовленість, згідно з якою посада глави Антимонопольного комітету буде віддана Рафаелю Кузьміну, у випадку якщо його брат Рінат Кузьмін не стане генпрокурором".

Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.