ОСТАННІ НОВИНИ

До 10 грудня Рада розгляне законопроект про Пенсійну реформу - Тігіпко

Львівський портал

|

Наразі про підвищення пенсійного віку для жінок у програмі пенсійної реформи не ідеться. Про це заявив віце-прем`єр Сергій Тігіпко із трибуни Верховної ради, передає Українська правда."Ніхто ніякого пенсійного віку не піднімав. Такі пропозиції можуть розглядатися теоретично Кабінетом Міністрів у найближчий час", – сказав він.

За словами Тігіпка, перший етап проведення Пенсійної реформи може бути здійснений до кінця 2010 року.

"Чекати недовго. До 10 грудня ми подамо цей законопроект у Верховну раду", – наголосив він.

"Чи буде збільшення пенсійного віку для жінок, буде вирішувати Кабінет міністрів найближчим часом. Утім, якщо говорити про робочі місця, то вони, в першу чергу, залежать від інвестицій держави і приватного сектору в українську економіку", – зазначив віце-прем`єр.

Реклама партнерів

За його словами, першим етапом "ми вирішимо проблему зменшення дефіциту Пенсійного фонду й змінимо тенденцію, яка постійно збільшує цей дефіцит".

"Крім того, у листопаді 2010 року під моїм співголовуванням спільно з комітетом Верховної ради з питань фінансів і банківської діяльності створена робоча група з підготовки документу №0942 щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування, так званий другий рівень. Центральними органами виконавчої влади ведеться відповідна робота", – додав він.

Тігіпко висловив переконання, що ця робота буде виконана "уже у першому півріччі 2011 року, і найближчим часом – можливо, це буде з 2012 року – ми зможемо запровадити другий рівень пенсійної системи".

"Це дійсно буде серйозна реформа, яка допоможе нам збалансувати доходи Пенсійного фонду", – наголосив віце-прем`єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.