ОСТАННІ НОВИНИ

"Свобода" очолила Львівську обласну раду

Львівський портал

|

Депутат від ВО “Свобода” Олег Панькевич очолив Львівську обласну раду. За результатами таємного голосування, за його кандидатуру проголосували 71 депутат, проти -43 депутати. Голосували 114 депутатів із 116. Новому очільникові облради 38 років і він має великий досвід політичної діяльності. Як подає офіційний сайт Во “Свобода”, О.Панькевич вже у 18-річному віці прилучився до політичної діяльності і брав участь у виборах до райнної ради, а потім був одним із лідерів голодування студентів у Бродах на підтримку Революції на граніті.

З 1993 року — член ВО “Свобода”. Свого часу був помічником народного депутата Олега Тягнибока та депутатом районної ради. З 2002 року — дептутат облради від Бродівського району.

Після Помаранчевої революції був призначений на посаду голови Бродівської районної державної адміністрації, однак через рік був звільнений з цієї посади, як твердять у партії –  “за безкомпромісність та політичну позицію”. Однак цього ж таки року він вдруге стає депутатом облради від ВО “Свобода”.

У партії працює на посаді заступника голови ВО "Свобода" з питань національної пам`яті та координує роботу з депутатами місцевих рад

Реклама партнерів

Олег Панькевич має дві вищі освіти. Він закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка, у 1997 р., за спеціальністю всесвітня історія і народознавство та ЛНУ імені І. Франка, у 2004 р., за спеціальністю правознавство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...