«Карпати» вийшли в чвертьфінал Кубку України

Львівський портал

|

Перемігши у матчі одної восьмої фіналу Кубку України з футболу полтавську «Ворсклу» з рахунком 3:0, львівські «Карпати» вийшли до чвертьфіналу Кубку.

Попри розгромний рахунок матч не виявився легким для львівської команди. У першому таймі команди розійшлися миром, не зумівши розпечатати ворота один одного.

У другому таймі «Карпати» всерйоз взялися за справу. Двічі відзначився Кузнєцов (57 та 74 хв.), ще один гол на рахунку Гурулі (70 хв.). В останні хвилини матчу львівяни могли довести рахунок до непристойного, але кілька разів відверто пробачили суперника.

Крім «Карпат» до одної четвертої фіналу вийшли також «Шахтар», «Динамо», «Дніпро», «Арсенал», «Зоря», запорізький «Металург» та першолігова «Сталь»