ОСТАННІ НОВИНИ

Кандидатів у депутати закликають допомогти онкохворим дітям

Львівський портал

|

Благодійний фонд «Південний» та Акція «Коли я виросту…» звернулися з відкритим листом до політиків – кандидатів у місцеві ради з проханням виділити кошти не на передвиборчу агітацію, а на допомогу дітям, хворим на онкологічні хвороби.
Мета благодійної акції «Коли я виросту…» – збір коштів на закупівлю медичного обладнання, медикаментів та препаратів на лікування онкохворих дітей, які стоять на обліку в комунальному закладі Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований медичний центр», – заявляють організатори акції.Текст відкритого листа подаємо повністю:

«Ми звертаємося зараз не до всіх. «Всім» – не байдуже, але «всі» не можуть допомогти. Бо у «всіх» нема грошей для когось. Себе б нагодувати і одягнути… А те, що є, це дуже мало, щоб врятувати чиєсь життя. Життя ЧУЖОЇ дитини. Дитини, яка хвора, але може вирости, бо її можна вилікувати, якщо знайдуться на це ГРОШІ…

Ми звертаємося до Вас, шановні політики – кандидати в депутати до сільських, селищних, міських та обласної рад Львівщини, кандидати на посаду сільських, селищних та міських голів Львівської області. Звертаємося до Вас саме в той час, коли Ви дуже впевнено заявляєте про те, що, коли станете депутатами чи мерами, нам «всім» жити буде краще.

Поки Ви витрачаєте шалені гроші  на передвиборчу агітацію, поки Ви сперечаєтеся в ефірі, хто з Вас запорука світлого майбутнього Львівщини, десь тихо і майже без сліз помирають діти. Які приречені тільки тому,  що наша держава, яку Ви всі так хочете будувати – бідна.

Допоможіть! Зараз! Вже!

Мета благодійної акції «Коли я виросту…» – збір коштів на закупівлю медичного обладнання, медикаментів та препаратів на лікування онкохворих дітей, які стоять на обліку в комунальному закладі Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований медичний центр». В зв`язку з поломкою сепаратора клітин крові у вересні 2010 року в лікарні немає можливості проводити високу дозовану інтенсивну терапію. Діти перебувають в критичному стані. Лише цей апарат коштує близько ста тисяч доларів. А ці діти щодня потребують дорогих лікувальних заходів – обов`язково комбінованих: хірургічних, хіміотерапії, радіотерапії, відновлювальної (супровідної) терапії. За умови дотримання умов на всіх етапах комбінованого лікування 8 з 10 хворих діток можуть одужати та повернутися до повноцінного життя.

Дозвольте їм жити!

На відкритий рахунок Благодійного фонду «Південний» під акцію «Коли я виросту…» Ви можете надіслати кошти, які можуть стати доленосними для життя конкретної маленької людини. Українця, що виросте і, можливо, зробить для цієї держави набагато більше, ніж Ви.

Всі благодійники, які нададуть допомогу, будуть запрошені на благодійний гала-концерт  29 жовтня в приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької.

З повагою і сподіваннями на співпрацю,

Президент Благодійного фонду «Південний»   Микола Сало

Керівник проекту «Коли я виросту…» Наталя Світлицька»

Конт. тел.: (063) 435-68-99

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...