ОСТАННІ НОВИНИ

До 1 вересня «листи щастя» від уряду мають отримати всі пенсіонери

Львівський портал

|

Керівництво уряду вимагає від відповідних міністерств та відомств і, в першу чергу, від місцевої влади суттєвого покращення роботи з надання громадянам України житлових субсидій. Про це заявив Перший віце-прем‘єр-міністр України Андрій Клюєв на розширеній селекторній нараді з керівниками обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міськадміністрацій та Ради Міністрів Криму, передає департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

Він нагадав слова Прем’єр-міністра Миколи Азарова про те, що до 1 вересня в країні не повинно бути жодної сім’ї, яка б не знала про нові можливості отримати допомогу та заощадити сімейний бюджет.

"Всі керівники соціальних служб на місцях повинні щоденно, в тому числі, через місцеві ЗМІ, роз‘яснювати порядок отримання субсидій. Від керівників регіонів вимагаємо, щоб кожна людина, яка має право на субсидію, знала, як її отримати", – заявив Андрій Клюєв.

За даними Мінпраці, триває робота з інформування населення про спрощений порядок надання житлових субсидій сімей, в складі яких є пенсіонери. До областей надійшли 9,5 млн. пакетів документів, необхідних для оформлення такими родинами субсидій за заявочним принципом, тобто без необхідності самостійно приходити за оформленням субсидій до управлінь системи Мінпраці. Станом на 9 серпня Пенсійним фондом відправлено в регіони для конвертування 6 млн. пакетів документів. Тільки інформаційних матеріалів щодо надання субсидій Фондом підготовлено 322 тони.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...