«Карпати» здобули першу перемогу у чемпіонаті України

Львівський портал

|

У третьому турі першості України з футболу львівські «Карпати» на власному полі здолали запорізький «Металург» з рахунком 1:0. Єдиний гол у цьому матчі на 55-й хвилині записав на свій рахунок Артем Федецький. До слова, це був перший мяч, забитий «Карпатами» у ворота суперника у цьому сезоні.

Слід зазначити, що львівяни завершували гру в меншості – на 90-й хвилині після другої жовтої картки був вилучений Гурулі.

Після трьох турів «Карпат» з 4 очками посідають місце у середині турнірної таблиці.

Наступну гру у чемпіонаті України львівська команда проведе у Луганську проти місцевої «Зорі». Але до цього «Карпати» у матчі Ліги Європи поміряються силами з грузинським «Зестафоні». Матч відбудеться на стадіоні «Україна» у Львові 29 липня, о 19.00.