ОСТАННІ НОВИНИ

Україна влізла у борги на 238 мільярдів

Львівський портал

|

Станом на 1 червня державний борг України становив 238,3 млрд. гривень, у тому числі внутрішній – 110,2 млрд. гривень, зовнішній – 128,1 млрд. гривень. Про це заявив голова Державного казначейства Сергій Харченко, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

За його словами, на погашення держборгу із загального фонду держбюджету за перше півріччя направлено 11,969 млрд. гривень: за внутрішнім – 10,54 млрд. гривень, за зовнішнім – 1,429 млрд. гривень.

Витрати на обслуговування держборгу загального фонду за січень-червень склали 6,731 млрд. гривень: за внутрішнім – 4,902 млрд. гривень, за зовнішнім – 1,829 млрд. гривень.

"У порівнянні з першим півріччям 2009 року витрати з погашення держборгу збільшилися на суму 8 млрд. 658,3 млрд. гривень", – підкреслив глава Держказначейства.

Економічна правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *