ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович проігнорував суд про Голодомор

Львівський портал

|

Печерський райсуд Києва переніс слухання справи щодо заперечення президентом Віктором Януковичем Голодомору як геноциду українського народу. 

Справу перенесли на прохання позивача – мешканця Хмельницька Володимира Волосюка через те, що В. Янукович не прийшов на засідання суду, повідомляє 5 канал.

Наступне засідання відбудеться 27 липня.

У своїй позовній заяві В.Волосюк наголошує, що президент, перебуваючи у Страсбурзі, заперечив існування Голодомору як геноциду українського народу.

Таким чином, за словами Володимира Волосюка, В. Янукович зганьбив честь і гідність позивача і вчинив акт наруги над знищеними мільйонами людей.

"Я подав позов для того, щоб показати як президент Янукович порушує закон. Я громадянин України, я не належу ні до яких партій, і мене не цікавить імідж партій. Мене цікавить тільки доля українців, які загинули від Голодомору", – сказав він.

Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *