ОСТАННІ НОВИНИ

Губицький переконав Спілку архітекторів віддати Свірзький замок у концесію

Львівський портал

|

9 липня заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький зустрівся з представниками Національної Спілки архітекторів України, яка користується замком у селі Свірж. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«Спілка не дасть собі раду із замком. Ми розробили проектну документацію, але на подальші роботи забракло коштів, – зазначив керівник обласної організації Національної Спілки архітекторів України Ярема Олесь. – Треба шукати нормального інвестора, який врахує наші побажання, щоб ми мали конференц-зал, приміщення, де б ми могли приймати гостей з інших областей та країн».

«Через брак коштів, замки не отримують належного фінансування. Такий об’єкт не може стільки років стояти без охорони, без якоїсь перспективи. Тому питання концесії, на мою думку, зможе вирішити цю проблему, якщо буде реальний концесіонер. Концесія – засіб, через який ми можемо знайти кошти та вдихнути життя в замки», – зауважив Володимир Губицький.

Заступник керівника області запевнив архітекторів, що у майбутній угоді з концесіонером будуть окремо відображені преференції для спілки. З його слів, у Свіржському замку облдержадміністрація пропонує ймовірним концесіонерам створити готельно-відпочинковий заклад з використанням певних приміщень під картинну галерею. «При виборі концесіонера облдержадміністрація ретельно перевірятиме банківські гарантії платоспроможності. Гарантійні листи братися до уваги не будуть», – зауважив Володимир Губицький.

Крім цього, заступник голови облдержадміністрації розповів, що до конкурсу з визначення концесіонера вже повністю готовий замок у Старому селі – готовий увесь пакет документів, підписане розпорядження про створення конкурсної комісії, а у газеті опубліковане оголошення про конкурс. «По Свіржському замку ці роботи ми лише починаємо», – додав Володимир Губицький.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...