ОСТАННІ НОВИНИ

ТІК та білоруси розважатимуть публіку на етнофестивалі «Підкамінь - 2010»

Львівський портал

|

Під час етнофестивалю «Підкамінь – 2010» публіку розважатимуть близько півтори десятки гуртів. Про це повідомив мистецький директор вечірньої програми Павло Войціховський, повідомляють організатори.

Зокрема, він зазначив, що серед відомих гуртів приїдуть «ТІК», «Юркеш», з новою програмою забавлятимуть фанів «КораЛЛі». Також цьогоріч вдруге запрошено гурт «UNIA» з Білорусі. Гості з близького зарубіжжя пообіцяли виконати три пісні українською мовою, які розучили спеціально до Підкамінського фестивалю.

«Ми запрошували  виконавців з огляду на можливості цьогорічного фестивального бюджету, який буде удвічі меншим проти минулорічного і становитиме близько 250 тис. грн. Більший акцент робиться на гуртах, які потребують розкрутки, адже фестиваль має уже своїх прихильників і шанувальників не лише в Україні, а й  за кордоном. Єдина вимога, яка триває упродовж усіх фестивалів – це українське виконання», – розповів  Павло Войціховський.

У перший фестивальний день – 23 липня крім «КораЛЛі» та «Юркеш», глядачі побачать дебютантів «Підкаменя»: «Крапку» із Запоріжжя , «Сонце» із Києва та «Мартові» з Вінниці. На другий день, у суботу, 24 липня, публіку розважатимуть «Перлина степу» та «Камо грядеши» з Києва. Найочікуванішими на сцені у другий день фестивалю будуть гурти «UNIA» і, звісно ж, «ТІК», які завершуватимуть концертну програму цього дня.

Програма завершального фестивального дня, як уже практикувалося у минулому році, буде більше зорієнтована на місцеву публіку – зі своїми програмами виступлять Володимир Вермінський, «Верлібена» (Сімферополь), «Цвіт кульбаби» (Івано-Франківськ) та «Веремій» з Києва.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...