ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович проігнорував активістів «Фронту Змін», які принесли 80 тисяч підписів проти харківських угод

Львівський портал

|

У понеділок, 26 квітня, кілька сотень активістів «Фронту Змін» взяли участь в акції «Ні – торгівлі Україною!». Вони принесли президенту близько 80 000 підписів громадян проти дій глави держави, «який торгує територією і незалежністю України». Проте до Адміністрації президента представників «Фронту Змін» не пустили, Віктор Янукович до них не вийшов, а представник Адміністрації глави держави взяти підписи відмовився, повідомляє прес-служба «Фронту змін».

Відтак, у вівторок, 27 квітня о 9 год. активісти «Фронту Змін» прийдуть до Верховної Ради, аби передати ці підписи народним депутатам. Пікетувальники вимагатимуть від парламенту відмовитися від ратифікації харківської угоди щодо продовження терміну перебування іноземного флоту, одноосібно підписаної Віктором Януковичем, яка суперечить Конституції та поглиблює розкол України.

«Президент за 50 днів уже двічі здав національні інтереси України. А харківські домовленості, які є абсолютно антиконституційними і які можуть визначати стратегію розвитку нашої країни на 33 роки вперед, прийняті цілком підкилимно, без консультацій з експертами та без волевиявлення народу. Ми не можемо цього допустити. Президент повинен зрозуміти, що має діяти тільки в конституційний спосіб і рахуватися зі своїм народом», – заявила під час акції координатор одного з напрямків в «Уряді Змін» Лілія Гриневич.

Вона підкреслила, що 80 тисяч підписів, зібраних лише за два дні, повинні привернути увагу президента і народних депутатів. «Ці підписи, за кожним із яких стоїть реальна людина, доводять: ми категорично проти ратифікації таких домовленостей. Будь-які рішення, які визначають стратегію розвитку нашої держави, повинні супроводжуватись волевиявленням народу», – наголосила Лілія Гриневич.

Л. Гриневич повідомила, що «Фронт Змін» продовжує збір підписів під вимогою не допустити ратифікації харківських угод. «Ми запрошуємо всіх, кому небайдужі інтереси України, приєднатися до нас. Адже тільки в такий спосіб ми можемо голосно заявити, що народ не мовчить і добре розуміє, що насправді відбувається», – підкреслила вона.

Нагадаємо, 22 квітня лідер політичної партії «Фронт Змін» звернувся до народу, закликавши всіляко висловлювати свою громадянську позицію з приводу зовнішньополітичних провалів Януковича. 23 квітня Рада партії «Фронт змін» ухвалила резолюцію, в якій засуджується антиконституційний спосіб прийняття Януковичем рішення про продовження перебування Чорноморського флоту Росії ще на 25 років, тобто – до 2042 року. Із суботи по всій країні триває збір підписів під вимогою не допустити торгівлі територією і незалежністю України.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...