ОСТАННІ НОВИНИ

Львівську галерею мистецтв знеструмлюють внаслідок вказівки Тимошенко?

Львівський портал

|

Нині по обіді представники ВАТ «Львівобленерго» прийшли до Львівської національної галереї мистецтв на вул. Стефаника, 3, аби знеструмити об’єкт за «заборгованість», – про це сьогодні, 25 січня, повідомив кореспондент ЗІКу. 
Представники ВАТ «Львівобленерго» мали намір відімкнути один із найвідоміших музеїв України від електроживлення, але заступник директора галереї Роман Заячківський підписав їм недопуск і на персональну відповідальність відтермінував «вирок» на 2 дні.
Те що, відімкнення електрики у музеї ставить під удар безпеку збереження його багатющих фондів, представників ВАТ «Львівобленерго» мало обходить. Натомість ця катастрофічна ситуація, що склалася із львівськими музеями, мала б напряму обходити чинного прем’єр-міністра. Адже, саме на негласну вказівну Прем’єр-міністра утримуватися здійснювати проплати бюджетних коштів приватним підприємствам (а ВАТ «Львівобленерго» є приватним підприємством) покликаються джерела у казначействі.
За словами Романа Заячківського, він терміново звернувся до казначейства Галицького району м. Львова, але там йому сказали, що нині точно не оплатять заборгованість галереї за спожиту електроенергію.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...