ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні у Львові говоритимуть про майбутнє

Львівський портал

|

Німецьке товариство технічної співпраці (GTZ) та Центр міської історії Центрально-Східної Європи запрошують на лекцію німецького професора Енґельберта Лютке Далдрупа на тему: «Стратегії для майбутнього міст». Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

В своїй доповіді професор Лютке Далдруп представить основні напрямки, вимоги та стратегії для розвитку міст останніх десятиріч у Німеччині та в Європі. В доповіді буде представлено важливу роль влади міста в процесі оновлення міст з національної перспективи, а також і з муніципальної позиції. На основі прикладів з Берліну та Ляйпцігу, особливий акцент буде зроблено на комплексну охорону архітектури в зоні заповідника та на громадський простір.

Лекція пройде сьогодні, 17 грудня о 18:00 в конференц-залі Центру міської історії на

вул. Акад. Богомольця, 6.

Професор Енґельберт Лютке Далдруп є одним з найвпливовіших планувальників розвитку міст Німеччини за останні 20 років. Цей період характеризується перш за все глибокими процесами трансформації в містах та регіонах Східної Німеччини, а також загально німецькою інтеграцією в процес об’єднання Європи. В швидкому розвитку таких міст, як Берлін та Ляйпціг, в цей період помітний почерк Лютке Далдрупа.

Після роботи на керівних посадах в міських адміністраціях Франкфурту на Майні та Берліну, в 1995, в складний період після возз’єднання, він став заступником мера Ляйпціга з питань розвитку міста та будівництва. З 2006 року до листопада 2009 року Лютке Далдруп працював першим заступником міністра транспорту, будівництва та розвитку міста, та був, в основному, відповідальним за галузі: відбудова східної частини країни, територіальний розвиток та структурна політика, містобудування та розвиток міст, житлове господарство та будівництво.

З 2009 року Лютке Далдруп є почесним професором Берлінського Технічного університету зі спеціальності «Розвиток міста» та Ляйпцігського університету зі спеціальності «Національний та європейський територіальний розвиток».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...