ОСТАННІ НОВИНИ

Президент привітав колектив Львівського медуніверситету з ювілеєм

Львівський портал

|

Президент України Віктор Ющенко привітав колектив найдавнішого в Україні Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з 225-річним ювілеєм. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Текст привітання подаємо без змін:

"Шановні друзі!

Сердечно вітаю вас із 225-річчям Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Ви маєте честь і щастя навчатися й працювати в найстарішій в Україні вищій медичній школі, що має славні традиції й видатні здобутки. З вашим університетом пов`язані імена Людвіга Ридигера, Адольфа Бека, Рудольфа Стефана Вейгля, Дмитра Панченка, Максима Музики, Олександра Макарченка.

Сьогодні це авторитетний центр науки і освіти. Тут функціонують сучасні клініки й лабораторії, діють 22 наукові школи з різних напрямів медичної та фармацевтичної галузі.

Я щиро вдячний професорсько-викладацькому складові, співробітникам університету за плідну педагогічну й наукову діяльність, за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для України і багатьох зарубіжних країн.

Переконаний, що ваш колектив і надалі відіграватиме важливу роль у розвиткові вищої освіти та медичної науки, духовному та культурному відродженні нашої нації, сприятиме виходові вітчизняної медицини на європейський рівень.

Бажаю всім міцного здоров`я, щастя, творчої наснаги й успіхів в служінні Українському народові".

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...