ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині Тігіпко здає посади в ОВК Тимошенко?

Львівський портал

|

Представники Віктора Ющенка мають претензії до визначення голови окружної комісії №127 у Дрогобичі, повідомляє прес-центр кандидата.

„Це уже треті вибори поспіль, коли „сліпий” жереб ЦВК зупиняється на представнику біло-сердечних. Виникає дуже багато запитань”, – каже керівник виборчого штабу кандидата у Президенти Віктора Ющенка у виборчому окрузі №127 Тарас Колтик.

„У 127-ому виборчому окрузі головою Окружної виборчої комісії за жеребкуванням ЦВК був призначений представник Сергія Тігіпка Федан Ростислав Васильович. Однак, із невідомих обставин, після візиту до Києва він зняв свою кандидатуру із займаної посади. Невідомо яким способом на посаду призначена Кіндратьєва Марія Петрівна, представниця БЮТ. Вона на попередніх виборах показала себе авторитарним керівником, який поводив себе агресивно», – додає Тарас Колтик.

На думку керівника виборчого штабу кандидата у Президенти Віктора Ющенка у виборчому окрузі №127, такі події із призначеннями в ОВК є непрозорими і суперечать чинному виборчому законодавству.

„Завтра о 15:00 планується проведення пікету під стінами Дрогобицької РДА, що по вулиці 22 січня, 37, під гаслами „хто приватизував сліпий жереб ЦВК?” та „ні політичним рейдерам з БЮТ!”. Саме там розташована Окружна виборча комісія. Також я планую провести прес-конференцію, на якій детально розповім про події навколо ОВК у 127 виборчому окрузі”, – зазначив Колтик.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...