Cлідчий відділ слідчого управління прокуратури Львівської області порушив кримінальну справу відносно працівника міжрегіонального оперативно-пошукового відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України на залізничному транспорті за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Про це повідомляє прес-секретар прокуратури Львівської області.
У ході досудового слідства встановлено, що підозрюваний, будучи службовою особою – працівником правоохоронного органу та представником влади, використовуючи службове становище всупереч інтересам служби, займався збутом наркотичних засобів в особливо великих розмірах.
Враховуючи обставини справи, орган слідства прийняв рішення про його взяття під варту. Слідство по кримінальній справі триває.








Львівський портал