ОСТАННІ НОВИНИ

У Яценюка з 22 червня планують розпочати збір підписів на підтримку всеукраїнського референдуму

Львівський портал

|

Всеукраїнська громадська організація «Фронт змін», лідером якого є екс-голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, розпочинає громадське та експертне обговорення питань, які будуть винесені на всеукраїнський референдум. З 22 червня вже планують розпочати збір підписів, повідомив під час прес-конференції голова Львівського обласного осередку «Фронту змін» Степан Кубів.

«Сам референдум хочемо потрібно провести як найшвидше, до президентських виборів», – зазначив він.

Крім того, за словами С. Кубіва, до експертного обговорення питання, які будуть винесені на всеукраїнський референдум, залучатимуть громадські організації та правників

Нагадаємо, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк сьогодні під час прес-конференції у ВР оголосив про ініціювання всеукраїнського референдуму про право громадян формувати владу і захисту від зловживань з боку політиків. Наразі ініціатива проходить юридичні процедури.

Реклама партнерів

На всеукраїнський референдум планують винести три питання: щодо необхідності змін в Конституції України; щодо права продовжувати повноваження посадовців понад встановлений термін та право українського народу на волевиявлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.