ОСТАННІ НОВИНИ

Американські фахівці моніторять архітектурні пам’ятки у центрі Львова

Львівський портал

|

У рамках проекту з моніторингу об’єктів архітектурної спадщини в історичному центрі міста, у Львові перебувають спеціалісти з Національної служби парків США – архітектор-консерватор Девід Біттерманн та консерватор Північно-східного регіонального відділу Бріджід Саліван. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Протягом тижня вони вивчатимуть стан технічних та інженерних систем об’єктів архітектурної спадщини, зокрема Центральний державний історичний архів на пл. Соборній, Музей Пінзеля, Палац Потоцьких.

«Мета саме цього етапу проекту – надання рекомендацій для встановлення систем опалення та охолодження для стабілізації внутрішніх середовищ історичних будівель та вивчення можливості використання систем моніторингу для оптимального сталого збереження самих споруд та рухомих об’єктів культурної спадщини, що у них зберігаються. Проект в подальшому передбачає придбання та встановлення відповідних систем для моніторингу внутрішніх середовищ історичних будівель в центрі Львова і проведення навчальних курсів у їх користуванні для власників цих будівель», – говорить начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Партнерами проекту виступають управління охорони історичного середовища ЛМР, Центральний державний історичний архів України у м. Львові, Національна служба парків США та Фонд «Україна-США».

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.