ОСТАННІ НОВИНИ

До наступного парламенту шанс пройти мають тільки чотири політичні сили

Львівський портал

|

Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, блок Арсенія Яценюка у разі його створення й Комуністична партія мають шанс пройти у Верховну Раду на наступних виборах. Про це свідчать результати опитування «Фонду громадська думка – Україна», повідомляють  «Українські новини».

Респондентів попросили відповісти, за яку політичну партію або блок вони б проголосували, якби вибори Ради відбулися в найближчу неділю.

Відтак, 24,7% опитаних відповіли, що проголосували б за ПР, 15,8% – за БЮТ, 8,8 – за блок Яценюка й 4% – за КПУ.

Крім цього, 2,7% опитаних проголосували б за Блок Литвина, 2,6% – за Всеукраїнське об`єднання «Свобода», по 1% – за блок Віктора Ющенка у разі його створення й Блок Віталія Кличка, по 0,5% – за партію «Народний союз «Наша Україна», Українську народну партію й Блок Наталії Вітренко, а 0,4% – за Соціалістичну партію.

Реклама партнерів

При цьому 14,2% проголосували б проти всіх, 11,4% не стали б брати участі у виборах й 10,2% – не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 17 по 26 травня, усього було опитано 1 000 респондентів віком від 18 років в 85 населених пунктах, статистична похибка вибірки не перевищує 4%.

За опитуванням «ФГД-Україна», що проводилося у квітні, у Раду проходили Партія Регіонів, БЮТ, блок Яценюка, КПУ й Блок Литвина.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.