ОСТАННІ НОВИНИ

Французькі жандарми сьогодні розпочали стажування із українськими військовими

Львівський портал

|

До управління Західного територіального командування внутрішніх військ вчора прибули жандарми центру підготовки сил Національної жандармерії Франції. На базі військової частини 4114 із військовослужбовцями внутрішніх військ Західного регіону України за програмою «Монітор професійного втручання» французькі вояки сьогодні проводитимуть стажування із військовослужбовцями внутрішніх військ. Про це повідомляє начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ управління Західного територіального командування ВВ МВС України Вадим Голуб.

О 10 годині відбулося урочисте відкриття початку стажування. Начальник управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенант Сергій Конопляник разом із представниками французької жандармерії поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченка, що знаходиться на території частини.

«Ці двадцять діб підготовки потрібні не тільки для внутрішніх військ а й для вас особисто. Я маю надію що кожен з вас прикладе максимум зусиль щоб цю програму засвоїти на відмінно» – сказав на урочистому мітингу генерал-лейтенант Сергій Конопляник.

Радник жандармерії Франції у внутрішніх військах підполковник Фабріс Гаенг побажав присутнім успіхів в оволодінні програмою «Монітор професійного втручання».

Реклама партнерів

Після чого гості побували на містечку для підготовки до служби з охорони громадського порядку, відвідали клас підготовки до служби і з спеціальними макетами та картою міста, спортивний зал для занять рукопашним боєм та навчальний полігон.

Жандарми залишились задоволені станом навчально-матеріальної бази і з 2 червня приступають до занять із військовослужбовцями західних областей України.

Довідка: з 1 по 19 червня 2009 року в управлінні Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України буде перебувати делегація національної жандармерії Франції в кількості п’яти чоловік.

Стажування буде проводитись за наступними напрямками:

загальна підготовка: «Професійне втручання»;

оволодіння без зброї противником (рукопашний бій);

оволодіння зі зброєю противником (вогнева підготовка);

тактика втручання

Загальна підготовка буде включати в себе вивчення правової бази та особливостей втручання в специфічному середовищі (автобус тощо).

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.