ОСТАННІ НОВИНИ

Працівники ВАТ «Львівобленерго» впродовж вихідних відновили електропостачання у 80 населених пунктах

Львівський портал

|

Станом на ранок 1 червня ВАТ „Львівобленерго” відновило електропостачання населеним пунктам, які були знеструмлені внаслідок негоди, повідомляє відділ корпоративних зв’язків Товариства.

Останні весняні дні на Львівщині, 29-31 травня, відзначились погіршенням погодніх умов, грозами, які призвели до вимкнення низки ліній електропередачі і знеструмлення населених пунктів. Відповідно, вихідні дні для працівників ВАТ „Львівобленерго” виявились напруженими, оскільки здійснювались оперативні заходи по відновленню електропостачання споживачам та ліквідовації наслідки стихії. 

Загалом протягом 29-31 травня було вимкнено 1 лінію електропередачі напругою 35 кВ, 16 ліній електропередачі напругою 10 кВ та 4 лінії електропередачі напругою 6 кВ. Це призвело до знеструмлення 66 населених пунктів повністю та 14 частково. Найбільше постраждали від стихії Мостиський, Городоцький, Пустомитівський, Перемишлянський та Золочівський райони.   

У ВАТ «Львівобленерго» нагадують, що  пошкоджене стихією електрообладнання — це не лише перерва в електропостачанні і певний дискомфорт, а й в першу чергу небезпека для життя людей. «Якщо побачите обірвані проводи ліній електропередач на землі чи на дереві необхідно передусім організувати охорону місця, де є обірваний провід до приїзду оперативно-виїзної бригади ВАТ „Львівобленерго”. Не наближатися до місця, де є обірваний провід на відстань до 8 метрів, аби не бути ураженим електричним струмом. 

Реклама партнерів

Терміново повідомити про це диспетчерську службу ВАТ Львівобленерго за телефоном  (032) 239–21–52, 239–22–52,  239–23–52, якщо це  сталося у Львові, або диспетчерські служби районів електричних мереж, якщо це сталося в районі», – нагадують у ВАТ «Львівобленерго».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.