ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові французькі жандарми проводитимуть стажування для українських внутрішніх військ

Львівський портал

|

З 1по19 червня в управлінні Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України буде перебувати делегація з п’яти чоловік національної жандармерії Франції. Про це повідомили у прес-службі управління Західного територіального командування ВВ МВС України.

Зокрема, у складі делегації перебуватимуть аташе з правоохоронних питань при посольстві Франції в Україні дивізійний комісар Жербер Мішель та радник жандармерії Франції у внутрішніх військах підполковник Фабріс Ганг.

Жандарми Центру підготовки сил Національної жандармерії Франції проводитимуть стажування на базі військової частини 4114 із військовослужбовцями внутрішніх військ Західного регіону України за програмою «Монітор професійного втручання». До стажування залучатимуться 21 військовослужбовець із Золочева, Львова, Луцька, Івано-Франківська, Хмельницького, Тернополя, Рівного, Ужгорода та Чернівців.

Стажування почнеться 3 2 червня і завершиться 19 червня 2009 року здачею іспитів та урочистим врученням дипломів.

Реклама партнерів

Стажування буде проводитись за наступними напрямками:

загальна підготовка: «Професійне втручання»;

оволодіння без зброї противником (рукопашний бій);

оволодіння зі зброєю противником (вогнева підготовка);

тактика втручання

Загальна підготовка буде включати в себе вивчення правової бази та особливостей втручання в специфічному середовищі (автобус тощо).

Курс оволодіння без зброї противником складається з вивчення психології противника, технік обшуку, ведення та спостереження спеціальних технік дій голими руками та зброєю, швидких переходів від однієї зброї до іншої, технік відриву від противника на землі та захисту зброї від виривання. Після чого відбудеться заняття із комплексного застосування перелічених технік у складних умовах.

Під час занять із оволодіння зі зброєю противником стажери вивчатимуть основи стрільби та міри безпеки, прийоми та способи стрільби із пістолета Макарова та автомата Калашникова на місці, в русі, стрільбу з-за перешкоди та стрільбу в парі. Заняття завершаться вивченням технік переходу від одного виду зброї до іншого.

Тактика втручання включатиме в себе вивчення: загальних тактичних дій та заходів безпеки, контроль легкового та вантажного автомобілів вдень та вночі, просування гнучким та силовим способом, застосування спеціальних засобів та по завершенню відбудеться синтез вивченого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...