ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині відібрано 83 особи для проходження військової служби за контрактом

Львівський портал

|

У 167-му Територіальному центрі комплектування військовослужбовцями служби за контрактом відбулася нарада з підбиття підсумків виконання плану набору громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України протягом п`яти місяців 2009 року. Як повідомив заступник начальника Територіального центру майор Ігор Киричук, з початку 2009 року відібрано 83 особи для проходження військової служби за контрактом, повідомляє прес-служба Міноборони.

Частина з цих громадян вже направлені для проходження служби до з`єднань та військових частин Сухопутних військ, Повітряних Сил, частин центрального підпорядкування та спецпідрозділів, а також на корвет “Вінниця” Військово-Морських Сил.

Як зауважив майор Ігор Киричук, з числа відібраних десятеро осіб очікують відправки до навчальних підрозділів і ще восьмеро йдуть до військових частин за прямою військово-обліковою спеціальністю.

Разом з тим, за словами офіцера, 167-й Територіальний центр комплектування військовослужбовцями служби за контрактом відстає від виконання плану, визначеного у 287 осіб на рік.

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.