ОСТАННІ НОВИНИ

Оголошено збір експонатів в «Музей футбольних трофеїв львів`ян»

Львівський портал

|

В рамках відзначення 115-ої річниці першого футбольного матчу в Україні, що відбувся у Львові, а також привернення уваги до Львова, як колиски футбольних традицій, з метою популяризації Львова як міста-господаря фінальної частини чемпіонату Європи у 2012 році розпочинається загальноміська акція  «Музей футбольних трофеїв львів`ян».  Про це повідомляє прес-служба міської ради.

 До участі у акції запрошуються усі мешканці міста. З 27 травня 2009 року кожен охочий може надати власний експонат до виставки «Музей футбольних трофеїв львів`ян» – будь-яку річ, що стосується футбольної тематики: а саме, елементи футбольної форми, м`ячі, кубки та медалі, футбольну сувенірну атрибутику, фото та відео матеріали – все, що можна вважати футбольними трофеями. Експонати прийматимуться в 417 кабінеті Ратуші представниками управління інформації та промоцій департаменту «Євро-2012».

Експертна комісія, у котру увійдуть відомі футбольні діячі Львівщини визначать перелік найбільш цікавих футбольних трофеїв, які і будуть представлені на виставці «Музей футбольних трофеїв львів`ян» у Львівському палаці мистецтв. Свою роботу виставка розпочне 17 червня 2009 року та триватиме до кінця липня, збір експонатів також триватиме вже і під час роботи виставки. Усі експонати надані львів`янами будуть описані та повернені власникам. За згодою власників найцікавіші експонати згодом будуть розміщені у спеціальному кабінеті нового стадіону.

 «Вже сьогодні ми маємо домовленості з відомими львівськими футболістами, ветеранами футбольного клубу «Карпати», Львівським державним університетом фізичної культури, виробником спортивного одягу «Корн», Львівською обласною телерадіокомпанією, ФК «Карпати» та ФК «Львів» щодо надання цікавих експонатів до нашої виставки. Цим заходом хочемо сказати, що Львів не лише культурна столиця України, але й має чудові футбольні традиції. Важливим є те, що залучаємо до акції усіх мешканців, як і молодь так і тих, хто вболіває десятиліттями. Спорт – це один із дуже важливих об`єднавчих факторів громади, який стимулює до активності і формує міський патріотизм» – прокоментувала начальник управління інформації та промоцій Департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Соломія Білонога.

Реклама партнерів

 «Львівський палац мистецтв завжди охоче підтримує такі заходи. Виставка сприятиме розвитку творчого потенціалу міста, а також формуванню єдності громади навколо теми історії футболу. Підчас виставки працюватиме відео-проектор та здійснюватиметься показ тематичного історичного відео – все про львівський футбол», – розповів директор Львівського палацу мистецтв Юрій Гнатковський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.