ОСТАННІ НОВИНИ

Держгірпромнагляд перевірить будівельні об`єкти, що їх готують до Євро-2012

Львівський портал

|

Від сьогодні починається позапланова перевірка дотримання норм охорони праці та інших норм у сфері промислової безпеки на будівельних об`єктах, що їх готують до Євро-2012 у Львові. Про це повідомляє прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області.

Перевірка зумовлена зверненням управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області.

Перевірятимуть будівельний майданчик стадіону; будівництво тимчасового бетонного заводу для потреб будівництва стадіону на території, де проходить газопровід високого тиску і на відстані 150 м від хлораторної станції Стрийського водогону;  а також роботи з реконструкції аеровокзалу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" та  з реконструкції аеродрому ДП "Міжнародний аеропорт "Львів".

Матеріали перевірки до 29.05.2009 року будуть надати керівнику групи – заступнику начальника територіального управління Ярославу Кімаку Я.Я. для їх узагальнення та підготовки відповідної інформації. 

Реклама партнерів

Начальник територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області Віктор Шайтан контролюватиме хід перевірки особисто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...