ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко накладе мораторій на «пошуки Бен Ладена у сільських коморах»

Львівський портал

|

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко ініціюватиме ухвалення Кабміном постанови про введення «мораторію на штрафи, побори і перевірки» сільських та селищних рад. Про це вона заявила під час Всеукраїнської наради з питань розвитку сільських населених пунктів.

«Проти фермерів порушено найбільше справ, ніби вони є найбільшими злочинцями. Просто не там шукають корупцію. І чому так, бо наверху все пов’язано, всі члени однієї команди. Ви ж до цієї команди не входите, тому весь час щось шукають, ніби ви в коморі Бен Ладена тримаєте», – зазначила прем’єр-міністр, звертаючись до учасників наради.

Юлія Тимошенко заявила, що необхідно запровадити експеримент, ухваливши мораторій на всі штрафи, перевірки, побори і знущання, а також провести «інвентаризацію», за що саме беруть штрафи. «Ми відкриємо гарячу лінію, щоб дзвонили й повідомляли, що у такому то селі не виконують постанову, такі чиновники продовжують тероризувати і я буду включатися особисто. За час мораторію складемо список усіх органів влади, чиновників, які вимагають хабарів, виявимо, за які підписи та печатки вимагають платити. Потрібна інформація, які органи влади заважають жити», – додала вона.

Прем’єр-міністр наголосила, що «потік дурниць», коли сотню разів приходить з перевіркою пожежник, а після нього санстанція й інші контролюючі органи необхідно припинити.

Реклама партнерів

Ю.Тимошенко додала, що вона планує скерувати відповідне звернення до Генеральної прокуратури, щоб скоротити кількість перевірок з боку правоохоронних органів у відомствах сільських та селищних рад.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.