ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться вечір джазу

Львівський портал

|

8 травня до святкування Дня міста у Львові відбудеться прем’єрний виступ квінтету Дениса Дудка. Захід буде проходити в клубі «Лівий берег» і розпочнеться о 21 год, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Кожен з музикантів квінтету – давно знані майстри, відомі профі джазової сцени, проте грають у такому складі вони вперше. Ініціатором виступу є Святослав Вакарчук, який присвятив його до Дня рідного міста.

«В Україні дуже багато музикантів і якісної музики, яка, нажаль, в силу різних обставин не доходить до масового слухача. Це стосується не лише рок-музики, а й більш «вишуканих» жанрів: джазу, класики, цікавих фолк-експериментів. Нашими проектами ми намагаємося донести до українського слухача все те, що вони рідко зустрінуть на ТБ чи у радіо-ефірі. Проте, це важливий пласт світової культури, яка дуже якісно представлена українськими музикантами», зазначив Святослав Вакарчук.

У програмі виступу практично всі твори – нові авторські роботи Дениса Дудка, які представляють сучасний європейський джаз, а також декілька відомих джазових стандартів.

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...