ОСТАННІ НОВИНИ

Молодим ученим нарешті оновлять приладну базу?

Львівський портал

|

Уряд затвердив План заходів з підтримки молодих учених. Відповідне розпорядження прийняте на засіданні Кабінету Міністрів 22 квітня. Про це повідомляє управління у зв`язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ.

Розпорядження передбачає надання фінансової підтримки здібним молодим вченим та можливість проведення досліджень на сучасному науковому обладнанні. Орієнтований обсяг бюджетних асигнувань на 2010 рік складатиме 235,8 млн. грн., з яких 235,7 млн. грн. планується спрямувати на оновлення приладної бази наукових установ та університетів шляхом придбання новітнього обладнання іноземного виробництва, аналогів якого немає в Україні, та забезпечення системи центрів колективного користування.

Планом передбачено удосконалення порядку стажування аспірантів, докторантів, наукових працівників у вітчизняних та закордонних університетах та наукових організаціях. Також у провідних університетах буде впроваджено нові форми підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів за принципами Єдиного європейського освітнього і наукового простору. Крім того, значна увага приділятиметься працевлаштуванню у вищих навчальних закладах та наукових установах випускників вузів, передусім тих, хто під час навчання брав активну участь у наукових дослідженнях та розробках.

Крім того, міністерства та відомства мають опрацювати питання щодо забезпечення молодих вчених службовим житлом. 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...