ОСТАННІ НОВИНИ

Пластуни проведуть екстремальні перегони «Steger- galicia»

Львівський портал

|

На околицях Львова 25-26 квітня проходитиме пригодницька гонка «Steger- galicia-2009». Гонки проходитимуть протягом всього суботнього дня та у ніч з суботи на неділю. Участь у перегонах візьме близько 15-ти команд, повідомляють організатори заходу Національна скаутська організація України «Пласт».

Команди боротимуться за перемогу в трьох різних класах, залежно від рівня учасників та від віку членів команди. Перший клас є повністю пішим, він складатиметься з 15-ти контрольних пунктів – всього в сумі траса становить 20 кілометрів. Окрім того, цей клас містить такі етапи як водний, скельний, переправа та лисячий біг (орієнтування на місцевості з перешкодами). На кожному контрольному пункті команди повинні відмітитись за допомогою компостерів – пробити контрольний лист компостерами, розставленими по точках.

Другий клас поєднуватиме піший етап і велоетап, він також складатиметься приблизно з 15-ти контрольних пунктів – всього в сумі 60 кілометрів. Піший етап проходитиме вдень, велоетап розпочнеться о 23 і триватиме до 8 години ранку. Саме тоді, за словами організаторів, очікується фініш останніх команд.

Третій клас розрахований на учасників, яким ще не виповнилося 18 років – він є повністю пішим і складається лише з денного етапу.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.