Оголошено список банків, де проводитимуть рекапіталізацію

Львівський портал

|

Виконуючий обов`язки міністра фінансів України Ігор Уманський сьогодні назвав сім комерційних банків, які планується рекапіталізувати насамперед.Як передає кореспондент УНІАН, посилаючись на І.Уманського, рекапіталізації підлягають: банк «Надра», «Родовід Банк», «Фінанси та кредит», «Укрпромбанк», «Укргазбанк», «Імексбанк» і банк «Хрещатик».

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 16 квітня, голова Національного банку України Володимир Стельмах заявив журналістам, що Нацбанк і Кабмін визначили перші сім банків для рекапіталізації.

«Ми працювали вчора до 10 години вечора і визначили підходи, принципи, і сьогодні вже починається прагматична реалізація», – сказав В. Стельмах.

Він зазначив, що визначені вчора банки (утім, він не уточнив, які саме) будуть ре капіталізувати насамперед, а потім, мірою необхідності, перелік таких банків може бути розширено. Також В. Стельмах повідомив, що Нацбанк уже передав перелік цих банків Кабінету Міністрів.

Водночас голова НБУ зазначив, що уряд висловив побажання, щоб у банках, які буде рекапіталізовано, діяла тимчасова адміністрація. За інформацією УНІАН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.