ОСТАННІ НОВИНИ

Андрій Садовий дезінформує львів’ян - Петро Писарчук

Львівський портал

|

 На зустрічі із мешканцями міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що народний депутат України Петро Писарчук ігнорує прохання міської влади відремонтувати вулицю Виговського.  Про це йдеться у листі мешканців мікрорайону до Петра Писарчука, повідомляє прес-служба народного депутата..

 «На зустрічі з мером міста п. Садовим 18.03.2009 прозвучало, що на прохання міської влади про ремонт, Ви відмовились допомогти. Хоча землю використовуєте незаконно. Просимо піти на зустріч мешканцям і міській владі та відремонтувати вулицю Виговського», – зазначено у листі.

Як підкреслює прес-служба П.Писарчука, «жодного звернення від міської влади з проханням вирішити цю проблему не було».

«Понад те, незважаючи на неодноразові ініціативи колективу ТВК "Південний" стосовно розв’язання за свій кошт низки міських житлово-комунальних та соціальних проектів, зокрема: будівництва підземного переходу та скверу Козацької слави, каналізаційного колектору на вул. Виговського, облаштування Скнилівського парку, впорядкування Личаківського військового меморіалу та інш. – підтримки міської ради так і не знайшли» – зазначено у повідомленні. 
Прес-служба вказує на те, що попри таку позицію міської влади, народний депутат України Петро Писарчук лише у Львові з власної ініціативи та своїми ресурсами здійснив чимало значних проектів. Зараз за його кошти здійснюють капітальний ремонт у Львівській національній науковій бібліотеці ім. В. Стефаника, ведеться будівництво центру гідротерапії у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело», також впроваджується ряд інших соціальних та благодійних проектів. Лише на розвиток медичної галузі Львова народний депутат спрямував понад 50 мільйонів гривень.

«Вважаємо, що міська влада повинна підтримувати таку діяльність народного депутата, а не використовувати кожну можливість, аби облити брудом та дискредитувати цю людину.
Розцінюємо таку позицію мера як початок передвиборчої компанії не зовсім чесними методами» – підкреслено у повідомленні прес-служби Петра Писарчука.
Крім того, у повідомленні зазначено, що лише у 2008 році ТзОВ «АЙПІЄ-Л» сплатило 1 007 000 грн. за оренду землі та земельного податку. «Це в декілька разів більше ніж ряд потужних торгівельних компаній Львова, що володіють такою ж земельною ділянкою. За даними ДПА у Львівській області, і вони є доступні кожному, ТзОВ «АЙПІЄ-Л» сьогодні є лідером у Львові із сплати орендної плати за землю. Це товариство заплатило у міську казну понад 1 млн. грн. за використання 11 га землі, всього ж у Львові є 18 тисяч гектарів землі, за користування якою у міську казну надходить всього лише 52 млн. грн. Не складно порахувати скільки б отримувала міська громада, якби усі орендарі були такими ж "злісними неплатниками" як ринок "Південний". Меру є над чим працювати, а тому в центрі уваги зустрічей з громадськістю мають стояти актуальні та гострі проблеми, а не надумані звинувачення» – сказано у повідомленні.


За сприяння Петра Писарчука у Львові здійснено наступні проекти: ремонти в театрі ім. М. Заньковецької, приміщеннях Львівської організації Національної спілки письменників України та Спілки журналістів; відновлено храм Пресвятої Трійці; побудовано унікальну дерев’яну церкву Покрови Пресвятої Богородиці; облаштовано реанімаційне відділення Львівської міської лікарні швидкої допомоги; упорядковано Центр сімейної медицини у м. Львові по вулиці Виговського, 45; проведено ремонтні роботи у 5-й міській лікарні м. Львова, поліклініці по вул. П. Орлика м. Львова, відділенні матері і дитини Львівської обласної державної клінічної лікарні «ОХМАТДИТ», гінекологічного відділення Львівської обласної лікарні позалегенового туберкульозу; надано адресну матеріальну допомогу на понад 400 тис. грн на лікування, придбання ліків та проведення оперативного втручання мешканцям Львова й області; зроблено ремонт у понад тридцяти школах Львова, обладнано комп’ютерні класи в закладах освіти; здійснено ремонтні роботи в 15 дошкільних закладах; побудовано сучасний дитячий садок «Дивосвіт», готель і медичний центр «Південний»; облаштовано 12 дитячих ігрових майданчиків; споруджено пам’ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 рр.; засновано Львівську обласну літературну премію ім. Ірини Вільде та встановлено три грошові премії; профінансовано видання книжок львівських письменників, записи дисків відомих співаків і музикантів на загальну суму понад 200 тис. грн.  та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.