ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська залізниця погрожує скасувати зупинки приміських поїздів через купи сміття біля колії

Львівський портал

|

 Під час комісійного об’їзду керівництвом Львівської залізниці у низці населених пунктів Львівщини, Івано-Франківщини та Закарпаття було виявлено значне засмічення території уздовж колії та поблизу станцій. Як передає прес-центр Львівської залізниці, особливо захаращеним виявилася приколійні території в  рекреаційних центрах Карпат –Яремчі, Делятині та Рахові.

Як зазначає прес-центр Львівської залізниці, мешканці вказаних населених пунктів свідомо зносять та звозять сміття до залізничного полотна, що негативно впливає не лише на естетичний вигляд смуги відчуження, але й на екологічну ситуацію. З огляду на це, важливим є і питання санітарного благополуччя жителів вказаних регіонів. Небезпека насамперед криється у тому, що відходи життєдіяльності потрапляють у ґрунт і воду,  а це може спричинити спалахи інфекційних хвороб. У той же час, вказані населені пункти – це фактично рекреаційна зона Карпат, куди спрямовані значні туристичні потоки, а відтак – на них зосереджено увагу не лише вітчизняних подорожувальників, але й закордонних гостей.

Залізницю обурює факт сусідства із самовільно облаштованими, усупереч відповідним нормам, сміттєзвалищами, оскільки це сусідство псує імідж не лише регіону, але держави Україна загалом. Тому керівництво Львівської залізниці звертається до органів місцевої влади вжити заходів для прибирання приколійної території та ліквідації на ній смітників. У разі, якщо сміття не буде прибрано, Львівська залізниця залишає за собою право вдатися до відміни зупинок поїздів у тих населених пунктах, де елементарні санітарні норми проігнорують.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...