ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ слухає всіх неугодних політиків – заступник Генпрокурора

Львівський портал

|

Заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін впевнений, що Служба безпеки України "займається незаконної прослушкою провідних політиків країни". Про це він сказав у понеділок в інтерв`ю «Комсомольській правді».

"СБУ в режимі онлайн слухає всіх неугодних владі політиків. Слухають по сфальсифікованих справах і документах, а деяких – взагалі без санкцій", – зазначив заступник генпрокурора.

"Можу застерегти шановних політиків: майте на увазі, вас прослуховують, а у ваших спальнях часом стоять відеокамери. І як потім будуть використовувати ці фільми, ви не можете собі уявити. А вибори незабаром! Висновок простий!", – заявив Кузьмін.

Він зазначив, що є потерпілим у справі про прослушку.

Реклама партнерів

"Слухало мене за сфальсифікованими матеріалами Головне управління К, яким керує заступник голови СБУ Тиберій Дурдинець. Прокурорська перевірка за моєю заявою встановила, що у відношенні мене незаконно завели так звану "СКП" – "Справу контррозвідувальної перевірки", – сказав Кузьмін.

"Справа в тому, що, на думку підрозділу Дурдинця, я працюю із секретними документами поза режимною установою, вдома, в ресторані. А з огляду на те, що я спілкуюся з різними людьми, у тому числі з іноземцями, – мене підозрюють у шпигунстві", – розповів заступник генпрокурора.

"Але я не є носієм секретів! Мій допуск до секретних документів закінчився ще в 2006 році, а нового я не одержував – і просто фізично не міг нічого секретного виносити з роботи, тому що не маю до цього ніякого відношення", – зазначив Кузьмін.

Він впевнений, що "була команда "слухати заступника генпрокурора Кузьміна".

"Після того як все це виявили, була заведена кримінальна справа за фактом втручання в моє особисте життя та почалося розслідування цього злочину", – розповів він.

"Голова Київського апеляційного суду незаконно міняє підсудність і відправляє справу у Святошинський суд Києва. Той після розгляду – знову в Апеляційний. Той знову у Святошинський – і так протягом місяця", – зазначив Кузьмін.

"Голова Апеляційного суду розумів, що робить. Він знає, що, у випадку розслідування моєї справи, по ланцюжку почнуть вилучати справи по інших політиках, санкції на прослушку яких він давав. От слідство і блокують", – впевнений заступник генпрокурора.

Украънська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.