ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські МАФи можуть відключити від електропостачання

Львівський портал

|

З 22 квітня 2009 року „Львівобленерго” припинить електропостачання малим архітектурним формам Львова (МАФ). Це пов’язано з тим, що МАФи не мають договорів оренди земельних ділянок, які є обов’язковими при укладанні (пролонгації) договорів на постачання електричної енергії згідно з пунктом 5.4 „Правил користування електричною енергією”. Про це повідомляє відділ корпоративних зв’язків ВАТ „Львівобленерго”.

Нагадуємо, що в січні 2009 року „Львівобленерго” відтермінувало на 3 місяці дії щодо припинення електропостачання МАФів, які не мали чинних договорів оренди земельних ділянок, враховуючи офіційний лист Департаменту економічної політики Львівської міської ради №23-42 від 13.01.2009 року. Цим листом було повідомлено, що згідно з ухвалою Львівської міськради від 18.12.2008 року „Про затвердження Перспективної схеми розміщення малих архітектурних форм як частини програми комплексного благоустрою міста”, з МАФами буде укладено договори оренди земельних ділянок згідно із затвердженим переліком. Це близько 1400 МАФів.  

Договори на постачання електричної енергії, які були укладені з МАФами, є чинними протягом дії договорів оренди земельних ділянок. Значна кількість договорів оренди земельних ділянок під малими архітектурними формами закінчили свій термін дії 31 грудня 2008 року, що призвело до закінчення терміну дії договорів на постачання електричної енергії.

ВАТ „Львівобленерго” звернулось з офіційним листом до міського голови Львова Андрія Садового щодо ситуації, яка склалась на сьогодні з МАФами, а також з пропозицією вжити заходи для запобігання виникнення соціальної напруги.  

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.