ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром у Львові відкриється виставка-вернісаж „ Львів та Львів’янки”

Львівський портал

|

В рамках IV Міжнародного Салону художньої фотографії „З любов’ю до Жінки” – 2009 в галереях Укрсоцбанку 6 квітня відбудеться урочисте відкриття виставки-вернісаж „Львів та Львів’янки”. Про це повідомили організатори виставки. 
Mета виставки „Львів та Львів’янки” – показати Львів „із жіночим обличчям” – трохи мінливим і невловимим, але завжди неповторним та зворушливим. Адже Львів – це не тільки історія у кожному камені, самобутня культура та аромат кави на вузьких вуличках, Львів – це ще і місто чарівник жінок. 

На виставці будуть представлені роботи Юрія Тітовця та молодих креативних фотографів галереї Ю. Тітовця – Романа Жука та Сергія Горобця. 
На церемонії урочистого відкриття будуть присутні спеціальні почесні гості: керівники Всесвітньої федерації Фотомистецтва (FIAP) – Віллі А. Сайс (Люксембург), Герберт Гмайнер (Австрія) та видатний фотограф з Німеччини Йорг Мюллер.
„Львів та Львів’янки” – це один з сателітних проектів IV Міжнародного Салону художньої фотографії „З любов’ю до Жінки” – 2009. Салон відбудеться під патронатом Всесвітньої Федерації Фотомистецтва (FIAP) та Європейського Фотографічного Союзу (ISF) .

Конкурсний відбір робіт-переможців, згідно трьох номінацій – „Жінка та Епоха”, „Краса та Мода” та „Він та Вона”, відбудеться 24-26 липня. Під час роботи міжнародного журі буде відкрито фотовиставку робіт Журі, на якій, зокрема, будуть представлені роботи спеціального почесного гостя Салону та Голови Журі, екс-Президента Словаччини пана Рудольфа Шустера. Під час роботи журі, пана Шустера супроводжуватиме Почесний консул Словаччини в Україні пан Станіслав Обіцкі.
Спеціально до урочистого відкриття, яке відбудеться 9 вересня 2009 року, буде випущено фотоальбом Салону, до якого увійдуть найкращі роботи учасників. Альбом являє собою 5-зірковий каталог формату А4, повно колірний, на крейдяному папері, обсягом 216 сторінок та накладом 2000 примірників.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.